dostępność
Unia Europejska

Aktualności

Ferie zimowe na Mazurach z Garncarnią

Zasypał Garncarnię biały śnieg, zimowa kołderka przykryła sad, podwórko. Jest cicho, mróz iskrzy się na drzewach. Ale w pracowni wciąż gwarno i pracowicie. Przy ciepłym kominku garncarz nie przerywa pracy, powstają naczynia, toczy się glina na kole. Zapraszamy do wspólnego spędzania zimowych ferii w pracowni. To czas wyciszenia, czas spędzony z najbliższymi, oraz możliwość odkrywania nowych światów gliny i tradycji garncarskich. Zapraszamy rodziny, singli, przyjaciół, wszystkich którzy chcą zakosztować zimowej atmosfery pracowni garncarskiej na Mazurach.

I wariant – pobyt jednodniowy – zajęcia garncarskie w pracowni: zwiedzanie tradycyjnej pracowni garncarskiej, lepienie ręczne, nauka toczenia na kole garncarskim. Jednorazowo możemy przyjąć grupę max do 5 osób dorosłych (inne warianty grupy do indywidualnego ustalenia). Zajęcia trwają 3 godzin, z możliwością przedłużenia pobytu.

Cena – 40 zł od osoby. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu zajęć.

II wariant – pobyt dwu- lub trzydniowy w Garncarni . W ramach pobytu oferujemy: nieograniczony dostęp do pracowni – zajęcia garncarskie, nocleg w cenie warsztatu dla max 4 osób. Zimowe atrakcje dodatkowe do ustalenia na miejscu.

Obecnie zapewniamy dużą ilość białego puchu!

Więcej szczegółów pod numer telefonu Pawła 609 729 512.