dostępność
Unia Europejska

Aktualności

Zima na Mazurach z Garncarnią – PROMOCYJNA oferta warsztatów

Zasypał Garncarnię biały śnieg, zimowa kołderka przykryła sad, podwórko. Jest cicho, mróz iskrzy się na drzewach. Ale w pracowni wciąż gwarno i pracowicie. Przy ciepłym kominku garncarz nie przerywa pracy, powstają naczynia, toczy się glina na kole.

Zapraszamy do wspólnego spędzania zimowego czasu w pracowni. To czas wyciszenia, spędzony z najbliższymi, oraz możliwość odkrywania nowych światów gliny i tradycji garncarskich. Zapraszamy rodziny, singli, przyjaciół, wszystkich którzy chcą zakosztować zimowej atmosfery pracowni garncarskiej na Mazurach.

1) Jeśli spędzasz okres międzyświątecznym, sylwestrowy lub ferii zimowych na Mazurach zapraszamy na 3-godzinne zajęcia garncarskie w pracowni: zwiedzanie tradycyjnej pracowni garncarskiej, lepienie ręczne, nauka toczenia na kole garncarskim. Jednorazowo możemy przyjąć grupę max do 5 osób dorosłych (inne warianty grupy do indywidualnego ustalenia). Zajęcia trwają 3 godzin, z możliwością przedłużenia pobytu. Cena – 40 zł od osoby. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu zajęć.

2) oryginaly prezent świąteczny dwudniowy pobyt na warsztatach garncarskich – 16 h – promocyjna cena warsztatu dla 2 osób 1100 zł wraz z noclegiem. Oferta ważna w okresie styczeń-luty 2014 r.   Obecnie zapewniamy dużą ilość białego puchu!   Więcej szczegółów pod numerem telefonu 609 729 512.